Ciasteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności

O nas

HMN A/S to Duńska rodzinna firma z długą i bogatą historią. Została założona w 1934 roku. Jej główny obszar to produkty rehabilitacyjne dedykowane dla szpitali, domów opieki itp. oraz usługowa produkcja metalowych wyrobów dla klientów zewnętrznych. Przez większość czasu produkcja była wykonywana w Danii, w rejonie Kopenhagi, a od 1949 w Broendby, na przedmieściach Kopenhagi. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych produktów rehabilitacyjnych przeznaczonych do wilgotnego otoczenia, takich jak elektycznie podnoszone wózki dla osób starszych i niepełnosprawnych.

W roku 2016 rozwinęliśmy jednostkę produkcyjną w Polsce. Firma HMN Polen mieści się w Szczecinie, który jest bardzo dobrze połączony zarówno z Europą zachodnią jak i największymi polskimi dostawcami w obszarach naszego zainteresowania.

Pierwszą decyzją była lokalizacja. Odbyliśmy kilka podróży do Polski i w końcu zdecydowaliśmy że Szczecin będzie odpowiednim miejscem.

W Szczecinie produkujemy zarówno produkty dla klientów zewnętrznych jak i produkty naszej własnej marki HMN (patrz www.hmn.dk)

Mamy nowoczesną halę produkcyjną, wyposażoną w robota spawalniczego, giętarkę CNC do rur oraz pozostałe maszyny i urządzenia potrzebne do wykonania produktów metalowych. Możemy wykonywać zarówno elementy metalowe, jak i kompletne produkty wykończone powierzchniowo, z montażem i pakowaniem wedle życzenia klienta. W oparciu o nasze doświadczenie w produkcji naszych wysokiej jakości produktów ze stali, stali nierdzewnej i aluminium dobrze rozumiemy potrzeby jakościowe produktów wysokiej klasy.

Jeżeli macie Państwo produkty metalowe które wykorzystujecie w waszej działalności, prosimy o kontakt. Czy są to tylko elementy Państwa produktu, albo w całości wykończony produkt, na pewno damy radę Państwu pomóc.

Head Image

Jeśli macie Państwo pomysł, albo produkt metalowy dla którego potrzebujecie dostawcy, prosimy o kontakt.

Oferujemy wszelkie usługi związane ze spawaniem, gięciem rur itd.

 

KONTAKT